Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
КВАЛІФІКОВАНИЙ НАДАВАЧ ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ
"АЦСК ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ"

28.03.2020
Безкоштовно по Україні:  щодо електронних довірчих послуг 0-800-50-85-84 (з 09:00 до 19:00)  Блокування сертифіката 0-800-50-13-10 (цілодобово)

99020 підписувачів АЦСК можуть користуватись 125 інформаційними системами, з яких 51 підтримують захищені носії
Новини
« Попередні 101
всього записів: 363
06 березня 2020
З 06 березня по 13 березня 2020 року пункт реєстрації користувачів, який знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22, працювати не буде.
З 16 березня 2020 року за звичайним графіком.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
24 лютого 2020
З 01 березня 2020 року абоненти, які підключають послугу Mobile ID від Київстар, отримуватимуть сертифікат відкритого ключа від кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України" на 2 роки, який діятиме з моменту його видачі. Як і раніше, інформацію про те, що термін дії закінчується, абонент отримує в SMS-повідомленні.
Для отримання нового сертифікату необхідно звернутися в "магазин Київстар" та надати своє посвідчення особи, а також "документи", які надаються підчас підключення послуги Mobile ID.
У разі, якщо абонент підключає послугу до 29 лютого 2020 року, сертифікат оформлюється на строк дії 1 рік.

21 лютого 2020
25 лютого 2020 року пункт реєстрації користувачів, який знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22, працювати не буде.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
19 лютого 2020
Відтепер особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг АЦСК органів юстиції України підтримуються в системі електронного документообігу "AlmexECM" - система електронного документообігу (СЕД), автоматизації діловодства та управління документами.
В системі підтримуються особисті ключі кваліфікованого електронного підпису, які зберігаються на захищених носіях особистих ключів (ЗНОК) типу "Кристал-1", "Алмаз-1К", "SecureToken" тощо, а також на звичайних носіях інформації типу USB-flash у вигляді файлових контейнерів формату Key-6.dat.

05 лютого 2020
З 1 лютого 2020 року Фонд державного майна України впроваджує власний безкоштовний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази даних звітів про оцінку (Наказ № 171 від 31.01.2020 "Про введення в експлуатацію Єдиної бази даних звітів про оцінку з сервісом внесення інформації"). Зареєструватись, ознайомитись з необхідною інформацією і розпочати роботу на даному Сервісі можна за допомогою електронного підпису.
Також повідомляємо, що в даному Сервісі підтримуються особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" , які зберігаються на звичайних носіях інформації типу USB-flash у вигляді файлових контейнерів формату Key-6.dat.24 січня 2020
Відтепер отримати кваліфіковані електронні довірчі послуги стає зручніше.

З 27 січня 2020 року пункти обслуговування користувачів у містах Київ, Харків та Дніпро, які знаходяться за адресами:
- м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 4
- м. Харків, проспект Гагаріна, 10/1
- м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 104а
змінюють графік роботи:
понеділок – четвер: з 8:00 до 19:00
п’ятниця: з 8:00 до 17:45
суббота та неділя – вихідні дні.

УВАГА! Послуги в вищезазначених пунктах обслуговування надаються без обідньої перерви.
02 січня 2020
Повідомляємо, що 02.01.2020 з 16:00 до 18:00 державним підприємством «Національні інформаційні системи» будуть проводитись планові регламентні роботи з технічного обслуговування обладнання, що забезпечує роботу порталу «Он-лайн будинок юстиції».
У зв’язку з чим, у вказаний період робота порталу може бути нестабільною.
Зазначимо, що інші сервіси, які реалізує кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України", окрім вказаних, буде надаватись у повному обсязі.
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.
27 грудня 2019
З 27 грудня 2019 року по 02 січня 2020 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 22, тимчасово призупинено надання електронних довірчих послуг.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
26 грудня 2019
У січні 2020 року кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" працюватиме за наступним графіком:

- 1 січня – святковий день (Новий рік);
- 2 січня – повний робочий день (з 09:00 до 18:00);
- 3 січня – скорочений робочий день (з 09:00 до 16:45);
- з 4 по 7 січня – вихідні та святкові дні;
- з 8 по 10 січня – за звичайним графіком;
- 11 січня – скорочений робочий день (з 09:00 до 17:00);
- 12 січня – вихідний день;
- з 13 січня – за звичайним графіком.

Про звичайний графік роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" у Вашому регіоні можливо дізнатись за посиланням тут.
Також нагадуємо, що обідня перерва з 13:00 до 13:45
26 грудня 2019
Отступ первой строки

У зв’язку з реорганізацією територіальних органів Міністерства юстиції у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2019 № 870 повідомляємо наступне.

Ліквідація головних територіальних управлінь юстиції та створення міжрегіональних територіальних органів Мін’юсту обумовлює відповідне перепідпорядкування відділів державної виконавчої служби (далі – ДВС) та відділів державної реєстрації актів цивільного стану (далі – ДРАЦС), та, як наслідок, реорганізацію та зміну назви відповідних юридичних осіб. При цьому, п.8.3 Договору про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів передбачено, що сторони зобов’язуються без зволікань письмово інформувати одна одну, зокрема, про перейменування Сторін, про прийняття рішення про ліквідацію, реорганізацію, у термін не пізніше 5 (п’ять) календарних днів з дати прийняття такого рішення.

Слід зазначити, що у зв’язку зі зміною назв відділів ДВС/ДРАЦС, необхідно вжити наступні заходи:
- направити до відповідної регіональної філії ДП «НАІС» Замовлення про надання співробітникам нових ідентифікаторів доступу до Реєстрів та листів про зміну найменування відділу;
- обов’язково забезпечити прибуття до регіональних філій ДП «НАІС» співробітників, щодо яких надані відповідні Замовлення, для особистого отримання ними нових ідентифікаторів доступу.

Звертаємо особливу увагу на те, що доступом до Реєстрів будуть забезпечені тільки ті співробітники відділів ДВС/ДРАЦС, які отримають нові ідентифікатори доступу.

Додатково, просимо звернути увагу на роботу з кваліфікованими сертифікатами відкритих ключів

Для отримання інформації щодо зміни кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів просимо перейти за посиланням

З повагою ДП «НАІС»

24 грудня 2019
Відтепер авторизація користувачів в онлайн-сервісі порталу Пенсійного фонду України доступна за допомогою системи ідентифікації "id.gov.ua".
Сервіс підтримує особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України", які зберігаються на захищених носіях особистих ключів (ЗНОК) типу "Кристал-1", "Алмаз-1К" тощо (у тому числі MobileID від "Київстар"), а також на звичайних носіях інформації типу USB-flash у вигляді файлових контейнерів формату Key-6.dat.16 грудня 2019
16 грудня 2019
13 грудня 2019
Відтепер особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" підтримуються в сервісі онлайн-подачі та відслідковування заяв на отримання дозвільних документів, що надаються Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
Сервіс включає такі послуги:
- видача ліцензії щодо провадження діяльності з виробництва лікарських засобів;
- видача ліцензії щодо провадження діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів);
- видача ліцензії щодо провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
Сервіс підтримує особисті ключі кваліфікованого електронного підпису, які зберігаються на захищених носіях особистих ключів (ЗНОК) типу "Кристал-1", "Алмаз-1К" тощо (у тому числі MobileID від "Київстар"), а також на звичайних носіях інформації типу USB-flash у вигляді файлових контейнерів формату Key-6.dat.
Авторизація користувачів виконується за допомогою системи ідентифікації "id.gov.ua".


13 грудня 2019
Відтепер особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" підтримуються в сервісі Електронний кабінет забудовника.
Сервіс підтримує особисті ключі кваліфікованого електронного підпису, які зберігаються на захищених носіях особистих ключів (ЗНОК) типу "Кристал-1", "Алмаз-1К" тощо (у тому числі MobileID від "Київстар"), а також на звичайних носіях інформації типу USB-flash у вигляді файлових контейнерів формату Key-6.dat.
Авторизація користувачів виконується за допомогою системи ідентифікації "id.gov.ua".


12 грудня 2019
З 13.12.2019 року в м. Кам'янське Дніпропетровської області запроваджено надання кваліфікованих електронних довірчих послуг через Центр надання адміністративних послуг м. Кам'янського (підрозділ Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради).
ЦНАП м. Кам'янського - це перший Центр адмінпослуг, який запроваджує надання такої послуги через адміністраторів на місцях.
Центр адмінпослуг знаходиться за адресою: 51900, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, просп. Василя Стуса, 10/12.

11 грудня 2019
Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" радий повідомити про можливість сворення підпису на електронні документи для користувачів мобільного додатку UKey на нашому сайті у розділі "СТВОРИТИ ПІДПИС" (обрати "Носій у складі сервісу => UKey").
Почати використовувати сервіс допоможе інструкція за посиланням тут.
Сервіс працює у тестовому режимі та підтримує особисті ключі та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" у вигляді файлових контейнерів формату Key-6.dat та Key-6.pfx.


11 грудня 2019
Раді Вам повідомити, що відбулося оновлення SoftID - програмне забезпечення, призначене для швидкого і легкого зчитування інформації з внутрішніх паспортів громадян України нового зразка (ID-паспорт) та біометричних закордонних паспортів за допомогою карт-рідера для ID карток KP-382.
Оновлення включає підтримку роботи карт-рідера KP-382 із ID картками, які емітовані після 26.11.2019 року.
Оновлена версія ПЗ SoftID 1.0.1.1 доступна за посиланням тут.
Дізнатися про безконтактний карт-рідер для ID карток KP-382 та про умови його придбання можливо на сторінці нашого сайту Безконтактний карт-рідер для ID карток КР-382.
10 грудня 2019
11.12.2019 з 00:00 Державним підприємством «Національні інформаційні системи» будуть проводитись планові технічні роботи в інформаційно-телекомунікаційній системі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України".
У зв’язку з цим з 00:00 11.12.2019 до 06:00 11.12.2019 доступ до сервісів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "АЦСК органів юстиції України" та Єдиних і Державних реєстрів Міністерства юстиції України буде нестабільним.
Відновити стабільну роботу систем планується не пізніше 09:00 11.12.2019
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
06 грудня 2019
З 06 грудня 2019 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22, тимчасово призупинено надання електронних довірчих послуг.
Відновлення надання електронних довірчих послуг у пункті реєстрації користувачів у місті Сєвєродонецьк планується з 16 грудня 2019 року.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
« Попередні 101
всього записів: 363
.