Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
КВАЛІФІКОВАНИЙ НАДАВАЧ ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ
"АЦСК ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ"

11.12.2019
Безкоштовно по Україні:  щодо електронних довірчих послуг 0-800-50-85-84 (з 09:00 до 19:00)  Блокування сертифіката 0-800-50-13-10 (цілодобово)

91783 підписувачів АЦСК можуть користуватись 118 інформаційними системами, з яких 46 підтримують захищені носії
Новини
« Попередні 106
всього записів: 338
21 грудня 2018
19 грудня 2018
Надання кваліфікованої електронної довірчої послуги створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки, яка включає надання користувачам електронних довірчих послуг засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки для генерації пар ключів на робочому місці користувача (виїзна генерація) кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України" здійснює у наступних містах:
м. Вінниця; м. Івано-Франківськ; м. Полтава; м. Херсон;
м. Луцьк; м. Кропивницький; м. Рівне; м. Хмельницький;
м. Дніпро; м. Киів; м. Суми; м. Черкаси;
м. Житомир; м. Львів; м. Тернопіль; м. Чернівці;
м. Ужгород; м. Миколаїв; м. Харків; м. Чернігів.
м. Запоріжжя; м. Одеса;
19 грудня 2018
20 грудня відбудеться прес-конференція щодо запуску сервісу Mobile ID для населення, під час якої доповідачі розкажуть про:
- передумови появи Mobile ID та його особливості;
- європейські приклади використання сервісу та законодавчу базу для його впровадження в Україні;
- розвиток інструментів електронної ідентифікації для online взаємодії бізнесу, населення та держави.

Учасники:

Олександр Риженко - Голова Державного агентства з питань електронного урядування України;
Олексій Вискуб – Перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України;
Сергій Петухов - Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції;
Євген Кражан - Директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар;
Костянтин Вечір - директор департаменту по роботі з державними підприємствами, Київстар;
Юрій Козлов - Директор департаменту систем електронного цифрового підпису та електронної ідентифікації Державного підприємства Національні інформаційні системи (НАІС).

Дата та час проведення: 20 грудня 2018 року, 10:00.

Адреса: ТРЦ Космополіт, MERCURE CONGRESS CENTRE, 5 поверх, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (м. Шулявська).

Акредитація на захід: Сергiй Головач, serhii.holovach@havaswwkyiv.com.ua, +38(067)577-91-30 включно до 10:00 четверга, 20 грудня.

Додаткова інформація: Юлія Дорошенко, +38(067)224-02-48, Yuliya.Doroshenko@kyivstar.net
18 грудня 2018
17 грудня 2018
17 грудня 2018
13 грудня 2018
13 грудня 2018
У зв’язку із формуванням нових кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України», відповідно до заяви державного підприємства "Національні інформаційні системи" від 11 грудня 2018 року № 5234/12.2-11, рішенням міністерства юстиції України "Щодо внесення змін до Довірчого списку" від 12.12.2018 року №2, до Довірчого списку внесені нові сертифікати «Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України», що відповідають таким електронним довірчим послугам:
– Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки (завантажити сертифікат);
– Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу (завантажити сертифікат).
Сертифікати доступні для завантаження на нашому сайті у розділі Сертифікати АЦСК.
12 грудня 2018
12 грудня 2018
З 00:00 14.12.2018 р. до 06:00 14.12.2018 р. Державним підприємством «Національні інформаційні системи» будуть проводитись регламентні роботи з технічного обслуговування обладнання, що забезпечує роботу Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України (далі – АЦСК).
У зв’язку з цим, у вказаний період робота Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України може бути нестабільною.
Відновлення стабільної роботи Реєстрів та АЦСК планується не пізніше 08:00 14.12.2018 р.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
05 грудня 2018
Відтепер захищені носії особистих ключів та кваліфіковані сертифікати відкритих ключів АЦСК органів юстиції України підтримуються сервісом "Електронний суд".
Сервіс підтримує особисті ключі кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на захищених носіях особистих ключів (ЗНОК),а також ключі, які зберігаються на звичайних носіях інформації у вигляді файлових контейнерів.
Замовити та сплатити послуги з отримки КЕП можна тут.
04 грудня 2018
З 00:00 12.12.2018 р. до 06:00 12.12.2018 р. Державним підприємством «Національні інформаційні системи» будуть проводитись регламентні роботи з технічного обслуговування обладнання, що забезпечує роботу Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України (далі – АЦСК).
У зв’язку з цим, у вказаний період робота Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України може бути нестабільною.
Відновлення стабільної роботи Реєстрів та АЦСК планується не пізніше 08:00 12.12.2018 р.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
03 грудня 2018
03 грудня 2018
03 грудня 2018
03 грудня 2018
Надавання кваліфікованих електронних довірчих послуг Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон) та інших нормативно-правових актів у сфері електронних довірчих послуг.
До складу кваліфікованих електронних довірчих послуг, які надаються Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України, входять:
1) кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки, яка включає:
- надання користувачам електронних довірчих послуг засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки для генерації пар ключів та/або створення кваліфікованих електронних підписів чи печаток, та/або перевірки кваліфікованих електронних підписів чи печаток, та/або зберігання особистого ключа кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
- технічну підтримку та обслуговування наданих засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
2) кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки (далі – сертифікат), яка включає:
- створення умов для генерації пари ключів особисто підписувачем чи створювачем (уповноваженим представником створювача) електронної печатки за допомогою засобу кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
- формування сертифікатів, що відповідають вимогам Закону, та видачу їх Замовнику;
- скасування, блокування та поновлення сертифікатів у випадках, передбачених Законом;
- перевірку та підтвердження чинності сертифікатів шляхом надання третім особам інформації про їхній статус та відповідність вимогам Закону;
- надання доступу до сформованих сертифікатів шляхом їх розміщення на веб-сайті Надавача, за умови згоди Замовника на публікацію сертифіката;
3) кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу, яка включає:
- формування кваліфікованої електронної позначки часу;
- передачу кваліфікованої електронної позначки часу користувачеві електронної довірчої послуги.
Відповідно до Договорів про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг тарифікується кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки, яка надається протягом одного або двох років дії сертифіката.
Слід зазначити, що відповідно до пункту 132 Вимог у сфері електронних довірчих послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 №992 «Про затвердження вимог у сфері електронних довірчих послуг та Порядку перевірки дотримання вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг», надання кваліфікованих електронних довірчих послуг надавачем без чинних документів, що підтверджують його право власності та/або право користування засобами кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які використовуються для надання кваліфікованих електронних довірчих послуг, забороняється.
Станом на 1 грудня 2018 року кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України надає кваліфіковані електронні довірчі послуги із використанням засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки:
- Засіб криптографічного захисту інформації «SecureToken-337К»;
- Засіб криптографічного захисту інформації «SecureToken-337М»;
- Засіб криптографічного захисту інформації «CryptoCard-337»;
- Електронний ключ «Алмаз-1К» («ІІТ Е.ключ Алмаз-1К»);
- Електронний ключ «Кристал-1» («ІІТ Е.ключ Кристал-1»);
- Мережевий криптомодуль «ІІТ Гряда-301»;
- Мережевий криптомодуль «ІІТ Гряда-301 (мікро-пристрій)»;
- Програмний комплекс ЦСК «ІІТ ЦСК-1.3»;
- Програмний комплекс (web-сайт) ІІТ «Користувач ЦСК -1.3»;
- Програмний комплекс (web-сайт) ІІТ «Користувач ЦСК -1.Web-автентифікація»;
- Програмний комплекс (web-сайт) оператора реєстрації послуг MobileID «ІІТ ЦСК-1».
- Програмний комплекс клієнта захисту «ІІТ Захист з'єднань-2. Клієнт захисту з’єднань»;
- Програмний комплекс клієнта захисту «ІІТ Захист з'єднань-2. Агент моніторингу шлюзів захисту»;
- Програмний комплекс керування захистом мережі «ІІТ Захист з'єднань-2. Віддалене управління шлюзом»;
- Програмний комплекс керування захистом мережі «ІІТ Захист IP – потоку – 2. Віддалене управління IP – шифраторами»;
- Програмний комплекс "ІІТ Користувач ЦСК-1.3. Агент підпису";
- Програмний комплекс "ІІТ Користувач ЦСК -1.3".
Право користування згаданими вище засобами кваліфікованого електронного підпису чи печатки Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України підтверджено відповідними ліцензійними договорами та договорами комісії із виробниками ТОВ «Автор» (ЄДРПОУ 32248356) та ПрАТ «Інститут інформаційних технологій» (ЄДРПОУ 22723472).
Відтак, надання кваліфікованих електронних довірчих послуг з використанням апаратно-програмних або апаратних пристроїв чи програмного забезпечення, які реалізують криптографічні алгоритми генерації пар ключів та/або створення кваліфікованого електронного підпису чи печатки, та/або перевірки кваліфікованого електронного підпису чи печатки, та/або зберігання особистого ключа кваліфікованого електронного підпису чи печатки іншого походження не допускається.
21 листопада 2018
Припинено надання послуг електронного цифрового підпису у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться у приміщенні Центра надання адміністративних послуг м. Харкова за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 144.
Запрошуємо отримати кваліфіковані електронні довірчі послуги за адресою м. Харків, пр. Гагаріна, 20а.
20 листопада 2018
Шановні користувачі!

20 листопада 2018 року обслуговування сертифікатів по місту Києву та Київській області здійснюється лише в частині їх блокування. Інші пункти обслуговування формують та обслуговують сертифікати в повному обсязі.
15 листопада 2018
14 листопада 2018
« Попередні 106
всього записів: 338
.