Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
КВАЛІФІКОВАНИЙ НАДАВАЧ ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ
"АЦСК ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ"

11.12.2019
Безкоштовно по Україні:  щодо електронних довірчих послуг 0-800-50-85-84 (з 09:00 до 19:00)  Блокування сертифіката 0-800-50-13-10 (цілодобово)

91783 підписувачів АЦСК можуть користуватись 118 інформаційними системами, з яких 46 підтримують захищені носії
Новини
« Попередні 107
всього записів: 338
14 листопада 2018
У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про електронні довірчі послуги», АЦСК органів юстиції України надає такі послуги:
 1. Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
 2. Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки (далі – сертифікат);
 3. Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу.
Тарифікується кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки, яка надається протягом одного або двох років дії сертифіката.

Чинні редакції договорів про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг та договорів купівлі-продажу захищених носіїв особистих ключів для державних установ наведені за такими посиланнями:

Договір про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (договір приєднання)
Договір про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг державним установам, рахунки яких відкриті в органах Державного казначейства України
Договір про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг державним установам, рахунки яких відкриті в установах банку
Договір купівлі-продажу захищених носіїв особистих ключів державним установам, рахунки яких відкриті в органах Державного казначейства України

Купівля захищених носіїв особистих ключів для юридичних осіб, самозайнятих осіб та фізичних осіб можлива без укладання договорів за умови оплати товару за рахунками-фактурами (замовляються у представництв АЦСК органів юстиції України, контакти яких можна знайти тут) або у разі оформлення он-лайн замовлень товару на цьому сайті в розділі ПОСЛУГИ ТА ТАРИФИ.

Для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг також необхідним є заповнення заяв про реєстрацію, форми яких наведено в розділі сайту ПОСЛУГИ ТА ТАРИФИ для різних категорій користувачів.

Звертаємо увагу на те, що заяви про реєстрацію, нові договори про надання послуг або нові договори купівлі-продажу захищених носіїв особистих ключів з 13.11.2018 приймаються до опрацювання виключно у новій редакції.
12 листопада 2018
Шановні користувачі електронних довірчих послуг АЦСК органів юстиції України!

Законом України «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон), який набрав чинності з 07 листопада 2018 року, встановлено нові норми щодо використання електронних печаток, зокрема:
 • електронна печатка - електронні дані, які додаються створювачем електронної печатки до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються для визначення походження та перевірки цілісності пов’язаних електронних даних;
 • кваліфікована електронна печатка - удосконалена електронна печатка, яка створюється з використанням засобу кваліфікованої електронної печатки і базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки;
 • кваліфікований сертифікат відкритого ключа - сертифікат відкритого ключа, який видається кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг і відповідає вимогам Закону;
 • створювач електронної печатки - юридична особа, яка створює електронну печатку.

 • Кваліфікована електронна печатка має презумпцію цілісності електронних даних і достовірності походження електронних даних, з якими вона пов’язана.

  Відтак, з набранням чинності Закону, кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронної печатки та кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованої печатки, надаються виключно юридичним особам.
  08 листопада 2018
  07.11.2018 набрав чинності Закон України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» та Постанова Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №749 «Про затвердження Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності».
  Враховуючи вищевикладене, інформуємо вас про те, що в розпорядчих документах про відповідальну особу (наказ, розпорядження тощо), на яку покладено обов’язки організації використання, у тому числі отримання електронних довірчих послуг, необхідно посилатись на чинні нормативно-правові акти.
  05 листопада 2018
  Відновлено надання послуг електронного цифрового підпису у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться у приміщенні Центра надання адміністративних послуг м.Харкова за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 144.
  02 листопада 2018
  02 листопада 2018
  Звертаємо увагу, що були виявлені випадки розсилки електронних повідомлень від імені державного підприємства «Національні інформаційні системи».
  ДП «НАІС» не розсилає електроні листи користувачам реєстрів, які містять будь-які вкладення або посилання. Інформування користувачів реєстрів здійснюється виключно через реєстри.
  Не забувайте, що використання засобів електронного поштового листування на комп’ютерах, призначених для роботи з реєстрами, заборонено.
  Для безпечної роботи на вашому комп’ютері, рекомендуємо завжди встановлювати останні оновлення по безпеці для операційної системи та антивірусної програми.
  Будьте уважні, завжди слід пам’ятати, що назва адреси відправника та назва посилання (гіперпосилання) в тексті самого електронного листа можуть відрізнятися від дійсних.
  Якщо ви маєте сумніви щодо відправника або змісту листа, не слід завантажувати та відкривати вкладені файли або переходити за посиланням, зв’яжіться з відправником аби підтвердити факт відправлення листа.
  28 вересня 2018
  З 01 жовтня 2018 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться у приміщенні Центра надання адміністративних послуг м.Харкова за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 144, тимчасово призупинено надання послуг електронного цифрового підпису.
  Приносимо вибачення за тимчасові незручності та запрошуємо отримати послуги за адресою м. Харків, пр. Гагаріна, 20а.
  26 вересня 2018
  Шановні користувачі! 27.09.2018 з 00:00 Державним підприємством «Національні інформаційні системи» планується проведення технічних робіт з обладнанням Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України.
  У зв’язку з цим з 00:00 27.09.2018 до 06:00 27.09.2018 доступ до сервісів Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України та Єдиних і Державних реєстрів буде тимчасово обмежено.
  Відновити роботу систем планується не пізніше 09:00 27.09.2018
  25 вересня 2018
  21 вересня 2018
  З 24 вересня по 07 жовтня 2018 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться у приміщенні Центра надання адміністративних послуг за адресою: м. Дніпро, пр. Слобожанський, 31Д, тимчасово призупинено надання послуг електронного цифрового підпису.
  Приносимо вибачення за тимчасові незручності та запрошуємо отримати послуги за адресою м. Дніпро, вул. Виконкомівська, 24.
  18 вересня 2018
  12 вересня 2018 року в місті Одеса працівниками Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України, який входить до складу ДП "НАІС", та оператора мобільного зв'язку "Київстар" в рамках пілотного проекту з розгортання в Україні системи електронного цифрового підпису (ЕЦП) та електронної ідентифікації з використанням ресурсів мобільних телекомунікаційних мереж (Mobile ID) здійснено заходи з інтеграції до системи регіонального офісу "Київстар".
  Така інтеграція дозволить проводити ідентифікацію підписувачів (користувачів послуг ЕЦП ) в точках присутності мобільного оператора, що розширить географію обслуговування клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України. До кінця поточного року заплановано інтеграцію іще у цілій низці міст.
  Користувачі системи Mobile ID матимуть можливість отримувати адміністративні та інші види послуг в електронній формі в сучасному та зручному форматі через власні портативні пристрої, які підтримують SIM картки. При цьому, для створення ЕЦП необхідно використовувати спеціалізовані SIM картки, які і можливо буде отримати в мережі точок спільної присутності "Київстар" та Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України.
  У промислову експлуатацію систему Mobile ID буде запущено після отримання дозвільних документів у сфері криптографічного захисту інформації на технічні засоби, які використовуються в системі, та атестації комплексної системи захисту інформації. Ці заходи планується завершити до кінця поточного року.
  17 вересня 2018
  З 18 вересня 2018 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54б, тимчасово призупинено надання послуг електронного цифрового підпису. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та запрошуємо отримати послуги за адресою:
  м. Харків, пр. Гагаріна, 20а;
  м. Дніпро, вул. Виконкомівська, 24;
  м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 40.
  13 вересня 2018
  Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України погоджено нову редакцію Регламенту роботи АЦСК органів юстиції України. Ознайомитись з Регламентом можна тут.
  Регламент набирає чинності з 20.09.2018 року.
  11 вересня 2018
  Відтепер надання послуг електронного цифрового підпису та продаж захищених носіїв особистих ключів у м.Чернівці здійснюється у пункті реєстрації користувачів за новою адресою: 58029, Чернівецька обл., м.Чернівці, проспект Незалежності, будинок 106, 6 поверх.
  04 вересня 2018
  Відтепер особисті ключі та посилені сертифікати відкритих ключів АЦСК органів юстиції України підтримуються сервісом «Електронний кабінет перевізника».

  Онлайн-сервіс, створений у співпраці Міністерства інфраструктури, Державного агентства з питань електронного урядування та Державної служби України з безпеки на транспорті, а також – за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS і Фонду Східна Європа, покликаний спростити автоперевізникам отримання послуг від органу ліцензування, мінімізувати корупцію у цій сфері та підвищити безпеку пасажирських перевезень.
  Так, завдяки е-кабінету вантажні та пасажирські автоперевізники зможуть отримувати, розширювати, звужувати та анулювати ліцензії он-лайн. Окрім того, за допомогою сервісу перевізники зможуть оперативно повідомляти про зміну своїх даних: персонал, транспорт, матеріально-технічну базу.

  Електронний кабінет перевізника також доступний на Урядовому порталі у розділі «Електронні послуги».


  30 серпня 2018
  27 серпня 2018
  З 27 серпня по 13 версня 2018 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться у приміщенні Центра надання адміністративних послуг м. Харкова за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 144, тимчасово призупинено надання послуг електронного цифрового підпису. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та запрошуємо отримати послуги за адресою м. Харків, пр. Гагаріна, 20а.
  22 серпня 2018
  У серпні АЦСК працюватиме за наступним графіком:
  - 23 серпня – з 09:00 до 17:00;
  - 24 серпня по 26 серпня – вихідні дні;
  - 27 серпня – за звичайним графіком.

  Графік роботи АЦСК пункту обслуговування громадян у місті Сєвєродонецьк на святкові дні у серпні 2018 року Буде працювати за наступним графіком:
  - 23 серпня – працюватиме з 8:00 до 16:00;
  - 24 серпня- вихідний ;
  - 25 серпня (з 8:00 до 13:00) – робочий день;
  - 26 - 27 серпня - вихідні дні.
  22 серпня 2018
  14 серпня 2018
  З 15 по 20 серпня 2018 року у пункті реєстрації користувачів, який знаходиться у приміщенні Центра надання адміністративних послуг м. Харкова за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 144, тимчасово призупинено надання послуг електронного цифрового підпису. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та запрошуємо отримати послуги за адресою м. Харків, пр. Гагаріна, 20а.
  « Попередні 107
  всього записів: 338
  .