Захищений носій особистих ключів «SecureToken-337M»Захищений носій особистого ключа «SecureToken-337М»
Виробник: ТОВ «АВТОР»

Носій можливо придбати окремо або разом із сертифікатом в залежності від Вашого тарифного плану.

Загальна вартість становить:

Тарифний план

Без сертифіката

Єдиний 680,00

Захищений носій особистого ключа «SecureToken-337М» (далі – електронний ключ) виконаний у вигляді малогабаритного знімного USB-пристрою, який має програмний CCID- інтерфейс.

Конструктивно електронний ключ виконаний на двошаровій друкованій платі, яка залита компаундом, що формує захисний шар та встановлена в пластмасовий корпус, що формує зовнішній вигляд засобу. На друкованій платі встановлюються електроні компоненти та USB-з’єднувач типу А-plug (виделка).

Електронний ключ реалізує наступні криптографічні алгоритми та протоколи:

Апаратна реалізація забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.

Особисті ключі генеруються, зберігаються та використовуються тільки усередині електронного ключа, та жодним способом не потрапляють за його межі. Зберігання особистих ключів та інших ключових даних здійснюється у внутрішньому постійному запам’ятовуючому пристрої електронного ключа.

Захист від підбору паролю: знищення особистого ключа після 7 невдалих спроб підбору підряд.

Засоби кваліфікованого електронного підпису (надійні засоби електронного цифрового підпису), тобто криптографічні бібліотеки та програмні додатки "ІІТ Користувач ЦСК-1", які є сумісними із даним типом захищеного носія особистих ключів, забезпечують індикацію кількості спроб введення пароля та індикацію про знищення особистого ключа у разі перевищення встановленої кількості спроб введення пароля.

Інформація про носій на сайті виробника

Замовлення та оплата захищених носіїв особистих ключів та сертифікатів для замовників усіх форм власності можлива в режимі онлайн

Замовити онлайн

Увага! Для державних установ, фінансування яких здійснюється за рахунок державного бюджету, постачання носіїв та електронних довірчих послуг можливо за умови укладання окремих договорів.

Договори укладаються з одним із представництв кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Дія" (розташованого в обласних центрах України).

Представництво кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Дія" також може здійснити постачання товарів (захищених носіїв) та послуг (сертифікатів) за рахунком-фактурою.

Контакти представництв тут.

   Довідка    Замовити
.