Безконтактний карт-рідер КР-382Безконтактний карт-рідер «KP-382»
Виробник: ТОВ «АВТОР»

Носій можливо придбати окремо або разом із сертифікатом в залежності від Вашого тарифного плану.

Загальна вартість становить:

Тарифний план

Без сертифіката

Єдиний 1 110,00

Безконтактний карт-рідер «KP-382» призначений для зчитування інформації з паспорту громадянина України, у вигляді ID - картки, та генерації особистого ключа. Забезпечує інтерфейс між ПЕОМ і безконтактною карткою.

Пристрій застосовується в системах розмежування і контролю доступу до ПЕОМ, для побудови систем управління доступом до об'єктів (організація електронних прохідних), а також для зчитування транспортних карток, ідентифікаторів особистості, електронних паспортів.

Технічні характеристики:

Не вимагає установки спеціальних драйверів (працює зі стандартним CCID драйвером операційної системи).

Інформація про носій на сайті виробника

Замовлення та оплата захищених носіїв особистих ключів та сертифікатів для замовників усіх форм власності можлива в режимі онлайн

Замовити онлайн

Увага! Для державних установ, фінансування яких здійснюється за рахунок державного бюджету, постачання носіїв та електронних довірчих послуг можливо за умови укладання окремих договорів.

Договори укладаються з одним із представництв кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Дія" (розташованого в обласних центрах України).

Представництво кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг "Дія" також може здійснити постачання товарів (захищених носіїв) та послуг (сертифікатів) за рахунком-фактурою.

Контакти представництв тут.

   Довідка    Замовити
.