Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
КВАЛІФІКОВАНИЙ НАДАВАЧ ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ
"АЦСК ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ"

27.05.2020
Безкоштовно по Україні:  щодо електронних довірчих послуг 0-800-50-85-84 (з 09:00 до 19:00)  Блокування сертифіката 0-800-50-13-10 (цілодобово)

101403 підписувачів АЦСК можуть користуватись 125 інформаційними системами, з яких 51 підтримують захищені носії
ОНЛАЙН СЕРВІС ОНОВЛЕННЯ КВАЛІФІКОВАНИХ СЕРТИФІКАТІВ

УВАГА!

При поданні цієї заяви Заявник повідомлений про те, що з 29.05.2020 до Довірчого списку буде внесено інформацію щодо зміни юридичної особи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг з ДП «НАІС» на ДП «ДІЯ», згідно Порядку проведення експериментального проекту щодо забезпечення безперервного надання кваліфікованих електронних довірчих послуг у разі заміни надавача таких послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів № 345 від 29.04.2020, та висловлює свою згоду щодо подальшого обслуговування сертифікату відкритого ключа (до завершення строку його чинності), новим Надавачем, яким буде ДП «ДІЯ»


Про сервіс та тарифи
Оновлення сертифіката здійснюється у 4 простих кроки, протягом яких потрібно:
1) Зчитати діючий (попередній) особистий ключ
2) Сплатити оновлення сертифіката онлайн з особистої банківської картки
3) Накласти електронний підпис на Заяву про реєстрацію нового сертифіката
4) Згенерувати новий особистий ключ
УВАГА!
Своєю згодою на формування нового сертифіката його власник підтверджує незмінність персональних даних, внесених до попереднього (старого) сертифіката. У випадку змін персональних даних, що відбулися з моменту випуску старого сертифіката, для отримання нового сертифіката користувачеві необхідно особисто відвідати офіс АЦСК органів юстиції України.

Новий сертифікат формується автоматично. Попередній сертифікат скасовується одразу після випуску нового.
У разі створення особистого ключа на захищеному носієві (Алмаз-1К, Кристал-1, SecureToken-337 тощо), попередній ключ знищується автоматично.
У разі використання звичайного з'ємного носія (USB-flash, CD(DVD)-R(RW) тощо), новий особистий ключ автоматично буде збережено до папки "Завантаження" браузера. Перенесіть його на з'ємний носій. Попередній ключ стає недійсним.

Зчитати
діючий ключ

Сплатити за
послугу

Підписати
заявку

Створити
новий ключ

.